вівторок, 24 лютого 2015 р.


Шановні колеги!


Дякуємо Вам за участь у вебінарі «Надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події», що відбувся 20 лютого.

МЦФЕР: Освіта цінує Ваше прагнення  допомагати дітям і дорослим у ці складні часи.

Як і обіцяли, презентуємо Вам сертифікат

номіналом 50 грн. для передплати будь-якого журналу
чи придбання доступу до систем «Expertus: Дошкільний заклад»/«Expertus: Школа» на I півріччя або рік


Використати сертифікат можна до 15 березня 2015 року.
Сертифікатом можуть скористатися лише ті, хто дивився вебінар онлайн.






пʼятниця, 20 лютого 2015 р.

Відеозапис вебінару


Шановні колеги!

Відеозапис вебінару "Надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події" вже викладено на порталі освітян України "Педрада". Для перегляду перейдіть за посиланням.

Дякуємо усім, хто долучився сьогодні до нашого спілкування онлайн.
Тема вебінару є гострою для усіх нас! І гострою вона буде залишатися ще довго. Нажаль. Минулорічні події на майдані і війна, що триває в країні визначили приорітети в роботі психологів (і практичних психологів системи освіти) на кілька років, а можливо і десятиліть, наперед.

Так потреба в знаннях є нагальною. Тож маємо вчитися!
Для того щоб бути психологом і самому собі, і всім тим, хто потребує допомоги — треба вчитися!!!




вівторок, 17 лютого 2015 р.

Надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події

Шановні колеги!
Запрошуємо до участі у безоплатному вебінарі.

Дата проведення 20 лютого 2015 року.

Початок об 11:00

Тривалість 1,5 години

Тема:
Надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події


понеділок, 16 лютого 2015 р.

Інформаційно-психологічна безпека особистості в сучасних умовах

Звертаємо увагу психологів-киян та всіх, хто перебуватиме в Києві 26 лютого цього року

В межах наукового семінару «Проблеми розвитку розуму і взаємодії розумних систем та їх підсистем», за сприяння Ф​онду В.М.Глушкова

26 лютого 2015р., о 16-00 у Київському Будинку вчених відбудеться чергове засідання.

Тема: "Інформаційно-психологічна безпека особистості в сучасних умовах"


Навчальний проект, або Хто готує військових психологів

15 лютого у Києві відбувся перший випуск тренерів-психологів, що спеціалізуватимуться на лікуванні посттравматичного стресового розладу. Про це повідомляють в Адміністрації Президента.

Протягом шести днів лікарі, психіатри, психотерапевти, психологи, соціальні працівники та волонтери з усієї України проходили навчання із запобігання та лікування постравматичного стресового розладу. Після закінчення курсу народний депутат, голова парламентського Комітету з питань охорони здоров’я, Радник Президента Ольга Богомолець та доктор психології Френк П’юселік вручили сертифікати «Тренер ПТСР із запобігання та лікування» 27 учасникам, які показали найбільш високі навички та знання. Всього курс семінару пройшли більше двохсот осіб.

Постать дня — Данило Ельконін

16 лютого виповнюється 111 років від дня народження Данила Ельконіна, видатного вітчизняного психолога



В історію психологічної науки Данило Ельконін увійшов як авторитетний фахівець у галузі дитячої та педагогічної психології. Основні дослідження вчений присвятив вивченню проблем ігрової діяльності та періодизації психічного розвитку дитини. Психолог запропонував структуру ігрової діяльності, основними елементами якої є сюжет (в яку гру грають), зміст (як грають), роль, уявна ситуація, правила, ігровії дії та ігрові відношення.


понеділок, 2 лютого 2015 р.

Зустрічайте нове число журналу "Практичний психолог: Школа"!!!

Шановні колеги!


Зима — пора казкових перетворень! Особливо передчуттям дива живуть діти, а поруч із ними віра, надії та мрії сповнюють дорослих. Саме зараз, коли подих морозного вітру прикрашає вікна чудовими візерунками, кожен прагне тепла і затишку.

Тепло і затишок нам дарує передусім рідна оселя, сім’я. Однак якщо родина зазнає скрути чи втрат, то їй має допомогти фахівець. Дарувати тепло і затишок дорослим та дітям — певною мірою також є місією практичного психолога.

Лютневе число журналу присвячене багаторівневості роботи практичного психолога з батьками. Цю тему розкрили яскраві та неординарні статті. У них пропонуємо вам ознайомитися з феноменологією сімейних міфів, формою активізації взаємодії батьків з практичним психологом та педагогами, а також незвичним способом налагодження взаємин між поколіннями — шляхом зацікавлення дітей історією їхніх родин.

Оскільки питання виховання і розвитку дитини в сім’ї, педагогічних поглядів батьків є багатоаспектними, складно представити всі тонкощі дитячо-батьківських взаємин і нюансів професійної взаємодії практичного психолога з сім’єю в одному числі журналу. Тому залишаємо тему відкритою, щоб продовжити її в наступних числах.

Певні питання взаємодії практичного психолога з батьками були висвітлені на сторінках нашого журналу раніше. Тож якщо вам бракує цієї інформації, скористайтеся редакційною послугою «Ретропередплата». У відділі редакційної передплати за номером 0 44 586 56 06 або на порталі освітян України «Педрада» ви можете замовити будь-яке минулорічне число журналу.



Детальніше про зміст лютневого числа журналу «Практичний психолог: Школа» читайте на порталі освітян України «Педрада».


Оберігайте радісний дитячий сміх!