четвер, 18 червня 2015 р.

Зустрічайте нове число журналу


Шановні колеги!

На зміну напруженому і складному навчальному року прийшло довгоочікуване літо. Щиро бажаю вам приємного і насиченого відпочинку, аби літні теплі враження розмалювали яскравими барвами і прийдешній навчальний рік.

Літній період в діяльності практичного психолога є менш структурованим і завантаженим нагальними питаннями. Однак і цей період має свої завдання. Зокрема, первинними є організація роботи на наступний навчальний рік та профілактично-просвітницька робота з батьками.

Тож у червневому числі журналу насамперед пропонуємо публікації, які допоможуть вам організувати роботу з педагогами, врахувавши індивідуальні особливості кожного з них. А також це число містить публікації, у яких розглянуто цікаві питання виховання дошкільників у сім’ї і не лише. Окрім цього, продовжуємо ознайомлювати вас із досвідом колег щодо організації адаптаційного періоду для новачка, аби максимально полегшити для дитини цей складний період в її житті.

З повагою
головний редактор Тетяна Гурковська





Детальніше про зміст квітневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» читайте на порталі освітян України «Педрада».




четвер, 11 червня 2015 р.

Уточнюємо дані


Шановні колеги!

За обставин, які не залежали від редакції, була допущена помилка в останньому числі журналу "Практиччний психолог: Школа" . У рубриці "Робоча ситуація" були опубліковано кілька варіантів розв'язання складних ситуацій під авторством Людмили Литвиненко. Однак у цих публікацій є спіавтор — Олеся Вовчик-Блакитна.
Тож редакція приносить вибачення і співавторам, і читачам за певні незручності.





пʼятниця, 5 червня 2015 р.

Contra spem spero!


Шановні колеги,
практичні психологи загальноосвітніх навчальних закладів.

Вийшло друком останнє число журналу «Практичний психолог: Школа». Переважно з економічних причин журнал припиняє виходити з другого півріччя 2015 року.

Ми були разом майже три роки. Щиро дякую всім за цей спільно пройдений шлях. Він був дорогою професійного зростання та вдосконалення для всіх, хто творив і створював журнал.

Читачі — надихали редакцію на нові теми і проекти. Автори —відшуковували новітні грані актуальних тем і висвітлювали гострі для читачів проблеми, щедро ділилися своїм досвідом. Редакція — надавала методичну та юридичну допомогу читачам. Я ж особисто щоразу прагнула, щоб кожна публікація і кожне слово в ній були одночасно і науково обгрунтованими, і зрозумілими для кожного практичного психолога — як для досвідченого фахівця, так і для молодого спеціаліста — у темі новій чи відомій.

Я усвідомлюю, що журнал припиняє виходити у складний період для фахівців психологічної